Oferta

Wykonujemy:

Etapy współpracy:

SPOTKANIE

Przyjeżdżamy do Państwa na bezpłatne spotkanie ze wzornikami produktów, na którym omawiamy wstępny projekt i zakres cen, rodzaj wykorzystywanych materiałów, jednocześnie odpowiadamy na wszelkie Państwa pytania dotyczące wykonania mebli. Na tym etapie precyzujemy Państwa oczekiwania dotyczące projektu, tworzymy zarys projektu i dokonujemy wyceny. Po akceptacji wstępnej wyceny przyjeżdżamy na szczegółowe pomiary, popieramy zadatek i przechodzimy do realizacji Państwa zamówienia.

W zależności od projektu robimy wizualizacje żeby klient miał możliwość zobaczyć jak to będzie wyglądać ponieważ przy dużym projekcie ciężko czasem sobie to wyobrazić.

Wizualizacje robimy tylko i wyłącznie dla naszych klientów którzy zaakceptowali wstępną wycenę oraz wpłacili zadatek.

REALIZACJA

Po zaakceptowaniu wizualizacji przez klienta, zamawiamy materiał i przechodzimy do realizacji projektu. czasem przy mniejszych zamówieniach wizualizacja nie jest potrzebna i wtedy od razu przechodzimy do realizacji zamówienia. Podczas całego procesu realizacji pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapewniamy transport, a perfekcyjnie wykonany montaż stanowi zwieńczenie całego procesu.

MONTAŻ

Odbywa się po potwierdzeniu telefonicznym, dogodnego dla obu stron terminu . Dostarczamy gotowe meble, a następnie montujemy je tak abyście Państwo byli usatysfakcjonowani efektem końcowym.

Meble na wymiar w Twoim mieście

Bezpłatna wycena
Zadzwoń! 883 077 208