Garderoby

Marzenie o własnej garderobie można zrealizować szybciej i łatwiej niż się wydaje. W jaki sposób? Korzystając z naszych usług. Dla wielu osób własna garderoba jest synonimem luksusu. Czy to oznacza że jej posiadanie jest zarezerwowane wyłącznie dla najbogatszych osób? Zdecydowanie nie! Każdy z Państwa może się cieszyć piękną, praktyczną i bardzo wygodną garderobą, która pomieści wszystkie ubrania. Jedyne co trzeba zrobić, to skontaktować się z nami.

Sprawdź jakie garderoby wykonujemy!

  • Garderoby w sypialni – sypialnia jest najczęściej wybieranym miejscem do wykonania garderoby. Może ona powstać w specjalnej wnęce lub wydzielonej na ten cel części pokoju. Wykonujemy klasyczne i pełnowymiarowe garderoby, wyposażone w otwierane drzwi, oświetlenie oraz system pólek i wieszaków.
  • Garderoby na strychu – strych i poddasze to kolejne miejsce, w którym możemy wykonać funkcjonalne garderoby. Zaletą tego rozwiązanie jest najczęściej niczym nie ograniczona przestrzeń, dzięki której możemy wykonać garderobę o dowolnym rozmiarze i kształcie.
  • Garderoby pod schodami  - pomagamy efektywnie i efektownie wykorzystać wolną przestrzeń pod schodami. To, co do tej pory było niewykorzystanym miejscem, ma szansę zmienić się w ładną i stylową garderobę. Zadbamy w niej o wszystkie detale, łącznie z oświetleniem, drzwiami oraz wentylacją.

Co posiadają nasze garderoby?

Garderoba to coś więcej niż miejsce na ubrania. Dla wielu osób to najważniejsze miejsce w domu. Aby i u Państwa miało szansę się takim stać, dbamy o wszelkie detale z nim związane.

  • Oświetlenie – w garderobie możemy wykonać dowolne oświetlenie – główne pod sufitem oraz dodatkowe, w wybranych przez klienta miejscach,
  • Wentylacja – zawsze świeże i pachnące ubrania to zasługa skutecznie działającej wentylacji. Może ona być doprowadzona również do Państwa garderoby.
  • Półki i wieszaki – miejsce na wszystkie ubrania to właśnie półki i wieszaki, dostępne w dowolnej konfiguracji i rozmiarach.
  • Lustra – garderoba nie byłaby garderobą, gdyby zabrakło w niej luster. W garderobach, które projektujemy i wykonujemy zawsze jest ich pod dostatkiem.

Meble na wymiar w Twoim mieście

Bezpłatna wycena
Zadzwoń! 883 077 208