Szafy na wymiar

Szafy do zabudowy to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Zabudowy szaf wykonujemy na indywidualny wymiar w domach, mieszkaniach oraz biurach. Nasze realizacje wyróżniają się bardzo dużą dokładnością, solidnością i trwałością. Zabudowujemy szafy wnękowe oraz wolnostojące. Miejscem ich montażu są korytarze, sypialnie, garderoby oraz pomieszczenia gospodarcze i socjalne.

Jakie zabudowy szaf wykonujemy?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo krótka – wszystkie. Aby lepiej przedstawić Państwu naszą ofertę i zachęcić do korzystania z naszych usług, poniżej wymieniamy wszystkie dostępne warianty szaf, które możemy zabudować.

  • Szafy wolnostojące – produkowane na dowolny wymiar i najczęściej stawiane pod ścianami,
  • Szafy z drzwiami uchylnymi – klasyczne projekty szaf z drzwiami otwieranymi na zewnątrz, czyli uchylnymi,
  • Szafy z drzwiami przesuwnymi – szafy wyposażone w przesuwne drzwi, poruszające się po poziomych prowadnicach, mocowanych u dołu i góry szafy,
  • Szafy z lustrami – na drzwiach szaf możemy zamocować lustra o dowolnym wymiarze,
  • Szafy z oświetleniem – wewnątrz wykonanej przez nas zabudowy szafy, możemy wykonać energooszczędne oświetlenie LED. Dzięki niemu korzystanie z szafy będzie jeszcze wygodniejsze.

Zabudowy szaf - o czym należy pamiętać?

  • Wszystkie zabudowy szaf wykonujemy na dowolny wymiar, określony przez klienta,
  • Do produkcji szaf wykorzystujemy sprawdzonej jakości materiały i akcesoria,
  • Istnieje możliwość zastosowania nietypowych rozwiązań w realizowanych szafach.

Dlaczego warto zamówić zabudowy szaf u nas?

Zastanawiają się Państwo nad głównym powodem współpracy z nami? Nie trzeba go szukać daleko. Przede wszystkim wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie. To dzięki niemu możemy szybko i sprawnie wykonać każde, nawet najbardziej skomplikowane zamówienie. Potwierdzeniem naszych umiejętności jest bogate portfolio prac, jak również referencje wystawione przez zadowolonych klientów. Jeżeli i Państwa interesują zabudowy szaf, zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Meble na wymiar w Twoim mieście

Bezpłatna wycena
Zadzwoń! 883 077 208