Zabudowy wnęk

Wnęki mniejsze lub większe występują w wielu domach, mieszkaniach i biurach. Bardzo często są niezagospodarowane, zdecydowanie pomniejszając powierzchnię użytkową lokalu, jak również negatywnie wpływając na jego estetykę. Czy musi tak być? Oczywiście że nie. Rozwiązaniem problemu każdej wnęki, bez względu na wymiar i kształt, są zabudowy wnęk na wymiar.

Jakie zabudowy wnęk wykonujemy?

Kształt i wielkość wnęki jest najczęściej podyktowane konstrukcją budynku. Nietypowe wnęki mogą stwarzać duże problemy aranżacyjne. W rezultacie są niewykorzystane lub zostaje z nich stworzony podręczny magazynek na wszystkie rzeczy, które nie mają swojego stałego miejsca. Tymczasem niewielkim nakładem środków i pracy, można stworzyć naprawdę funkcjonalne zabudowy wnęk.

  • Zabudowy wnęk na poddaszach – niskie przestrzenie pod skosami dachów możemy zabudować na praktyczne i bardzo pojemne schowki i szafki do przechowywania zabawek, ubrań, książek lub innych przedmiotów.
  • Zabudowy wnęk pod schodami – przestrzenie pod schodami to kolejna przestrzeń o dużym potencjale do wykorzystania. Profesjonalna zabudowa wnęki może to miejsce zamienić w domowy magazynek, spiżarnie, czy nawet mini pokój komputerowy.
  • Zabudowy wnęk szafami – w końcu wnęki to bardzo dobre miejsce na zbudowanie w nich szaf z drzwiami przesuwnymi lub uchylnymi. Szafy wnękowe mogą mieć dowolny wymiar, dzięki czemu w pełni wypełniają wnękę.

Zabudowy wnęk od A do Z

Współpraca z naszą firmą oznacza wiele korzyści dla każdego klienta. Przede wszystkim działamy kompleksowo. Zamówienia realizujemy począwszy od pomiarów, poprzez przygotowanie projektu, produkcję zabudowy, skończywszy na jej montażu. Daje to Państwu pewność że wszystkie elementy będą ze sobą idealnie spasowane, tworząc harmonijną, spójną całość z pozostałą częścią mieszkania.

Jeżeli i Państwo chcą się pozbyć niewykorzystanej wnęki i zamienić ją na coś naprawdę komfortowego i praktycznego, zachęcamy do współpracy z nami. Znajdziemy pomysł i rozwiązanie każdego problemu naszych klientów. Korzystanie z naszych usług daje pewność, że mieszkanie będzie jeszcze piękniejsze i wygodniejsze.

Meble na wymiar w Twoim mieście

Bezpłatna wycena
Zadzwoń! 883 077 208