Zabudowy, wnęki i szafy na wymiar Sosnowiec

Nasza firma SK-DOM oferuje wiele rodzajów szaf na zamówienie, tworzymy szafy wnękowe, zabudowy, szafy do przedpokoju, gdzie zmieszczą się wszelkie płaszcze i buty, a także robimy szafy do pokoju o różnych wymiarach i stylach, które mogą być wykorzystane do przechowywania najróżniejszych rzeczy w Twoim domu. Solidność i elegancja, innowacyjne i praktyczne rozwiązania. Układ jezdny drzwi przesuwnych wykonany jest z bardzo precyzyjnych i mocnych mechanizmów. Dzięki temu ich przesuwanie jest praktycznie bezgłośne. Bez problemu można tworzyć projekty drzwi, które mają dużą szerokość.

Oferujemy szeroki wachlarz możliwości zaaranżowania wnętrza domu w indywidualny sposób. Możliwe jest stworzenie komfortowej przestrzeni np. szafy do pokoju, szafy do zabudowy, zabudowa na poddaszu, szafa narożna, garderoba.

Czytaj więcej...

Istnieje kilka rodzajów wbudowanych szaf w celu dopasowania do różnych projektów wnętrz. Te szafy są przydatne do organizowania przedmiotów i ułatwiają dostęp do nich. Możesz wybrać styl i wykończenie, które chcesz dla swojej wbudowanej przestrzeni. Istnieje wiele opcji. Szafy narożne to sprytny sposób na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, zwłaszcza w małych pomieszczeniach. Możesz zrobić garderobę, do której masz dostęp bezpośrednio z sypialni. Taka aranżacja jest możliwa, pod warunkiem, że jest wystarczająco dużo miejsca. Możesz wbudować szafe w swój pokój na poddaszu, które często jest trudne do zagospodarowania. Problemem numer jeden są skosy jednak z naszą pomocą stworzymy idealnie wymierzone szafy na wymiar Sosnowiec, które pozwolą cieszyć się dobrze wykorzystaną przestrzenią.

Następna strona

Meble na wymiar w Twoim mieście

Bezpłatna wycena
Zadzwoń! 883 077 208