Jesteś tutaj: Szafy na wymiar / Szafy Sosnowiec / Szafy na wymiar do przedpokoju Sosnowiec

Szafy na wymiar do przedpokoju Sosnowiec

Umieszczenie szafy na wymiar Sosnowiec w przedpokoju może być sporym wyzwaniem, jeśli nie mamy pod ręką fachowca, który odpowiednio wymierzy i stworzy naszą szafę. Pomieszczenia te są często małe i mogą być trudne do ustawienia. Funkcjonalność szafy w przedpokoju sprawia, że często jest to pierwsza rzecz, którą widzimy po wejściu do domu. Może być ustawiona pod ścianą lub w rogu, a czasami we wnęce. Najlepszym rozwiązaniem są szafy do zabudowy z drzwiami przesuwnymi. Nawet wnęka nie rozwiązuje problemu dostosowania szafy w przedpokoju do konkretnego rozmiaru. Znalezienie szafy, która będzie pasowała do konkretnej przestrzeni może być trudne. Meble robione na wymiar to najlepsza opcja. Szafa do przedpokoju, która jest robiona na wymiar, ma inne zalety niż meble produkowane w masowych ilościach. Można ją ułożyć i skonfigurować do naszych potrzeb, możemy też wybrać kolor i wzór frontów.

Czytaj więcej...

Na uwagę zasługuje fakt, że szafy do przedpokoju mogą być wykonane na wymiar, szczególnie jeśli planujemy konstrukcję od podłogi do sufitu. Ważne jest, aby w przypadku mebli na zamówienie być elastycznym w kwestii wymiarów i kształtu. Można wykorzystać każdą przestrzeń, nawet tę z nietypowymi lub małymi wnękami i skosami. Każdemu elementowi możemy nadać odrębną funkcję ze względu na unikalny układ szaf wnękowych. Zaleca się zaprojektowanie osobnego pawilonu na górę szafy, jeśli ma być ona zabudowana do sufitu. Drążek na ubrania powinien być zawieszony na wysokości, która umożliwia swobodne powieszenie czy zdjęcie odzieży. Otwarta półka jest niefunkcjonalna. Zamknięte pawilony pozwalają na przesunięcie miejsca przechowywania w górę i efektywne wykorzystanie całej przestrzeni bez tworzenia martwej strefy, co często widać nad gotową szafą ze sklepu.

Planowanie ułożenia szafy na wymiar Sosnowiec

Jeśli dokładnie zaplanujesz układ szafy w przedpokoju, będzie to jedyny element, który jest w pełni funkcjonalny dla wszystkich funkcji. Możesz podzielić przestrzeń tak, aby w dolnej części trzymać osobno buty, a u góry zostawić miejsce na przechowywanie np. odzieży sezonowej, jak szaliki, czapki. Najlepiej wybierać rozwiązania, które nie przytłaczają przestrzeni, ponieważ przedpokoje często są niewielkie. Wybieraj fronty w jasnych kolorach. Możesz również zastosować fronty lustrzane. Lustrzane fronty to dobry pomysł na szafy na wymiar Sosnowiec do przedpokoju. Dzięki temu będzie więcej oświetlenia, optycznie powiększą pomieszczenie i nadadzą lekkości meblom.

Czytaj więcej...

Zaplanowanie dużej szafy w otwartym przedpokoju to najtrudniejszy problem jeśli ma być ona główną szafą w domu. Musimy uwzględnić miejsce na odzież wierzchnią i buty, a także zaprojektować funkcjonalne półki do przechowywania ręczników i pościeli. Warto również uwzględnić przestrzeń, która będzie przeznaczona na powieszenie krótszych ubrań, takich jak koszule. Szafy na wymiar Sosnowiec do przedpokoju wykonane na wymiar pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni i zapewniają funkcjonalność.

Wyposażenie do przedpokoju może być dostosowane do potrzeb klienta

Nasze usługi mogą być praktycznym rozwiązaniem dla ciasnych przedpokoi. Jeśli tradycyjne meble zajmują zbyt wiele miejsca, a Ty nadal nie masz wystarczająco dużo miejsca na swoje ubrania i buty, to dzięki naszym usługom będzie on bardziej przestronny. Ustawimy je tak, aby wszystko było na swoim miejscu, ale nie czuło się ciasnoty.

Bezpłatna wycena
Zadzwoń! 883 077 208