Jesteś tutaj: Kuchnie na wymiar / Kuchnie Dąbrowa Górnicza / Indywidualny projekt - Kuchnie na wymiar Dąbrowa Górnicza

Indywidualny projekt - Kuchnie na wymiar Dąbrowa Górnicza

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, aby zapewnić naszym klientom kuchnię, z której chętnie korzystają. Kuchnie na wymiar Dąbrowa Górnicza projektujemy tak, aby pasowała do dostępnej przestrzeni, była funkcjonalna, praktyczna i dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego z domowników. Zachowujemy również wyrafinowany smak i atmosferę, która powinna panować w kuchni. Ze względu na swój wyjątkowy charakter, pomieszczenie to jest również sercem życia towarzyskiego domu. Przyjmuje się tu wielu gości, a rodzina może cieszyć się wspólnym gotowaniem i spożywaniem posiłków. Warto zainwestować nie tylko w kuchnię wykonaną na zamówienie, ale także w budowanie silnych relacji z innymi.

Kuchnie na wymiar Dąbrowa Górnicza połączona z pokojem dziennym

Część kuchenna obejmuje kuchnię i pokój dzienny. Meble kuchenne zaprojektowano w kolorze białym z elementami drewna jak np. blaty. Podczas planowania zabudowy kuchennej ważne jest zaprojektowanie szafek do zbierania i segregacji odpadów. W kuchnie na wymiar Dąbrowa Górnicza zbudowano dwie takie szafki, jedną z mechanizmem wysuwanym, a drugą z systemem zawiasowym. W szufladach umieszczono pojemniki umożliwiające segregację odpadów.

Zaprojektowaliśmy szafki tak, aby ich wysokość sięgała sufitu pomieszczenia. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie przestrzeni do przechowywania. Meble kuchenne są niekompletne bez oświetlenia. Oświetlenie nad blatem pozwala nam pracować w kuchni nawet wtedy, gdy główne światło nie jest włączone.

Bezpłatna wycena
Zadzwoń! 883 077 208