Jesteś tutaj: Szafy na wymiar / Szafy Katowice / Szafy na wymiar Katowice i zabudowy

Szafy na wymiar Katowice i zabudowy

W ofercie znajdą Państwo szafy do zabudowy z drzwiami przesuwnymi i otwieranymi oraz garderoby. Oferujemy szeroką gamę materiałów i zaawansowanych technologicznie rozwiązań technicznych, aby zaspokoić potrzeby każdego klienta. Mamy doświadczenie i wiedzę, aby poradzić sobie z każdym rodzajem projektu. Jesteśmy w stanie zrobić każdy rodzaj szafy na wymiar Katowice i wszystko co tylko oczekuje od nas klient. Zadzwoń do nas i przekonaj się, że Twoje meble mogą być funkcjonalne i zachwycać swoim wyglądem przez długie lata.

Firma SK-DOM wykonuje meble na zamówienie według projektów klientów. Wstępna wycena dla danej zabudowy może być określony dopiero po obejrzeniu pomieszczenia i rozmowie z klientem. Cena mebli będzie się różnić w zależności od ich wielkości, użytych materiałów oraz sposobu wykończenia.

Szafy do przedpokoju - Szafy na wymiar Katowice

Szafa nie musi być duża, ale powinna być praktyczna i pojemna. Wszystko sprowadza się do projektu szafy na wymiar Katowice i jej funkcjonalności. Możemy stworzyć szafę od podłogi do sufitu, która zapewnia dużo miejsca zarówno na nasze ubrania wierzchnie, jak i dla gości. W dolnych partiach znajdzie się miejsce na buty, a także na szaliki, czapki i rękawiczki w szufladach lub pudełkach na górnej półce. Szafa nie zajmie zbyt wiele miejsca, jeśli zastosujemy drzwi przesuwne. Przedpokój będzie wydawał się większy, jeśli zostanie wyposażony w szafę w jasnym kolorze lub z lustrem na froncie. Ważne jest, aby upewnić się, że front szaf przesuwnych na zamówienie pasuje do Twojego projektu wnętrza. Można zastosować kolor, fakturę lub materiał w zależności od miejsca i przeznaczenia, jakie pełni we wnętrzu. Dzięki temu możemy stworzyć oszałamiający efekt, a szafa będzie nam służyć przez wiele lat i dalej zachwycać swoim wyglądem.

Bezpłatna wycena
Zadzwoń! 883 077 208